Open Dag gemist? - De Muzikale Basisschool

Open Dag 23 maart 2024

Heb je onze Open Dag gemist, maar wil je graag ervaren hoe onze school is? Dat kan natuurlijk. Op woensdag, donderdag en vrijdag is het mogelijk om onze school te bezoeken en ben je van harte welkom.
Rondleiding aanvragen

Inschrijven voor de stemtest?
Ben je op de Open Dag geweest en wil je je inschrijven voor de stemtest?

Mocht je meer informatie willen over onze inschrijvingsprocedure? Lees hier alles over het inschrijven, de muzieklessen en de stemtest.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Op zaterdag 23 maart 2024 van 10.00 uur tot 15.00 uur houdt de muzikale basisschool; Koorschool Haarlem Open Dag. Na het inhoudelijke webinar van 13 maart, kan je nu samen met je kind de sfeer proeven en kennismaken met docenten en leerlingen van de school.

Maar we gaan natuurlijk ook iets muzikaals doen. Via een notenbalk volg je door de hele school het muzikale pad, optredens, uitleg, spelletjes, diverse videoboodschappen van bekende muzikale vrienden en last but not least twee masterclasses van bekend pianist Cor Bakker. Cor zal hierin samenwerken met de kinderen van de school, maar uiteraard ook met jouw kind!

MASTERCLASSES COR BAKKER OM 11.00 UUR EN 13.00 UUR